Deelnemerslijst

We hebben plek voor 120 deelnemers en vol=vol.

De voorinschrijving via de site is gesloten!

Deelnemers 2018

Deelnemers aangemeld via de site.
De kosten voor deelname zijn 10 euro bij voorinschrijving, 12,50 euro op de wedstrijddag.
Betaald vóór 29 september, betekent definitieve deelname.
LET OP, de bevestigingsmail met de betaal-instructies zou in je Ongewenste Mail-map(SPAM) kunnen komen. Kijk in die map mocht de mail niet in je INBOX zitten.
1Francois BurghgraefZuidlarenja
Mark van der VeenZuidlarenja
Nick CrouwelWinschotenja
Jos LamainZuidlarenja
Jantienus LandmanZuidlarenja
Lucas MennegaKropswoldeja
Wouter GroenewoldZuidlaren ja
Hendrik MennegaZuidlarenja
Niels KruidhofVriesja
Geert-Jan SchokkerVeendamja
Leonie BeekmanWinsumja
Robbie ScholingAssenja
Erik Stijkel Hoogezandja
Geert StavastZuidlarenja
Wim VunderinkHarkstedeja
Stefano van ZeeleAssenja
Dennis BloemGroningenja
Marc BloemGroningenja
Ronny van der HeideGroningenja
Marcel FoekensEmmercompascuumja
Mike NiezenOude Pekelaja
John WarnersBantegaja
Erik MengerAssenja
Erik van der RoestAppingedamja
25Pim DriessenGroningenja
Bert Jan MulderHoogeveenja
Rob HamersmaGroningenja
Cecile HofkampKlazienaveenja
Rick EbeltjesKlazienaveenja
Salmon RenyaanGroningenja
Harry EbbingeAssenja
Richard LevingaSappemeerja
Jordy HaverkampGroningenJa
Lealy TessinJoureja
Dennis RillemaVriesJa
Johan BruggeVriesJa
Teake BeukemaSurhuizumja
Tijmen KremerGroningenja
Wilco van DokkumDelfzijlja
Jelle SchagenEmmenja
Mark de VriesTynaarloja
Remcko OenemaZuidlarenja
Jaap BakkerEmmenja
Yorrick BosGroningenja
Tako SchagenEmmenja
Patrick BusOudegaja
Marcel BusOudegaja
Wouter HaafKropswoldenee
Alfred van der VeldenRoosendaalnee
50Robert TerscheggetVeendamnee
Niels KomenAssennee
Reinder KuilmanHoogezandnee
Lars van DijkAssennee
Hans HonebeckeHoogezandnee
Martijn KlasensAssennee
Hans MengerFoxholnee
Megan MengerHoogezandnee
Arjan van der MeulenHoogezandnee
Jan StoffersAssennee
Kevin VoornhoutGroningennee
Peter CarabainAssennee
Iwan BaasAssennee
Mike van der VeenUithuizermeedennee
Ramon MooiAssennee
Peter WilbersOosterwoldenee
Michel VoornOosterwoldenee
Tim LamberinkHardenbergnee
Michel VogelzangHarennee
Machiel StoffersEmmennee
Pim OlthofSchipborgnee
Frank van der KlokHoogezandnee
Erik StijkelHoogezandnee
Jaimie RedekerHoogezandnee
Richard VosHoogezandnee
75Finn KalsbeekSlootdorpnee
Eilt AbeeMuntendamnee
Erik op de DijkMuntendamnee
Raimon VenemaMuntendamnee
Willem VenemaVeendamnee
Erwin KiezenbrinkGroningennee
Jitse van der WalMetslawiernee
Willem-Bert HonebeckeDrouwenermondnee
Martin BosEmmer-Compascuumnee
Danny HoltVeendamnee
Rudy van der VeenDrachtennee
Hendry MulderHarennee
Wouter KalkSappemeernee
Henk WesterhofGroningennee
Jeffrey de RuiterAlmelonee
Michael PlooyDamwoudeNee
Harry de BoerRodenNee
Jurjen van der VeldeZevenhuizennee
Dennie Olde KaterHengelonee
Hendrik GrofsmidVeendamja
Rick NabermanAssenja
Mike Olde KaterHengelonee
Diego MartoredjoEnschedenee
Rosanne van der VeldeZevenhuizennee
Allon DijksterhuisVeendamnee
100Ko DonkAssennee
Frank PosthumusAssennee
Machiel BerkenpiesAssennee
Raymon van der VeenGroningennee
Job van der KleiKropswoldenee
Hendrik WilkensHoogezandnee
Monica WilkensHoogezandnee
110
116
117
118
119
120
reserve
reserve
reserve
reserve
reserve
reserve
reserve
128reserve